Гостомель

Жінку притягнули до відповідальності за фото бюлетня
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
У Гостомелі на виборчій дільниці, в кабінці для голосування, жінка фотографувала бюлетні. На місце прибула поліція. За даним фактом правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ст.212-22 КУпАП (Публічне розголошення виборцем результатів волевиявлення в приміщенні для голосування). Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності. Протокол направлено до суду для прийняття відповідного рішення.
Підрахунок голосів ще не закінчили
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
За інформацією Центральної виборчої комісії, процес підрахунку голосів виборців на місцевих виборах буде тривалим.  Голова Гостомельського ТВК Леонід Карпенко, повідомив, що зведених даних про кандидатів у депутати, від політичних партій досі немає. Та невдовзі підрахунок буде завершено. Його затримує занесення відомостей до протоколу: повних назв  політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати, яких понад 400.…
Реконструкція вулиці Ярової вже добігає фіналу
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
По вулиці Яровій завершується асфальтування дороги. Тут невпинно киплять роботи, а дорожники вже вкладають другий - фінальний шар асфальту.
Гостомелське кільце розвантажить транспортні потоки
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
Тривають роботи на новому траснспортному вузлі на куті Свято-Покровської і «Варшавки». Нагадаємо цей проєкт став успішним результатом завдяки наполегливій ініціативі селищного голови Юрія Прилипка, якого не злякали транспортні незручності напередодні виборів. «Головне було, щоб проблема почала вирішуватися,— зауважив з цього приводу очільник Гостомеля, сподіваюся з часом нам буде під силу й розпочати втілення іншого проєкту…
Демонтаж незаконної реклами
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
Комунальники почали очищувати Гостомель від незаконної реклами. Демонтували неправомірно розміщену рекламу по вулиці Свято – Покровській. Очистили в’їзд до селища від рекламних носіїв, розміщених без дозволу. Ці рекламні конструкції були не лише незаконно розташовані, але й становили загрозу для пішоходів та відволікали увагу водіїв на дорозі.
Висадка тюльпанів
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
Вже на початку весни гостомельці зможуть насолодитися прекрасним видовищем з тюльпанових композицій. Для цього селищна рада подбала про все необхідне. Працівники КП «УЖКГ «Гостомель» вже посадили цибулини тюльпанів довкола селищної ради та продовжують висадку біля пам’ятника Божої Матері.
Новий спортивний комплекс
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
Селищна рада Гостомеля вкотре подбала про малюків. Новий спортивний комплекс, по вулиці Дніпровській, комунальники облаштували яскравим ігровим майданчиком, де тепер дітлахи зможуть побавитись та весело провести дозвілля з користю для здоров’я.
Чергова перемога команди ФК Гостомель
27.10.2020 Газета Гостомеля 0
 На Центральному стадіоні Гостомеля, відбулася  зустріч  між футбольними командами ФК Гостомель та одним із лідерів Чемпіонату Київської області серед юнаків – Білоцерківською командою «Рось».  Команди були представлені  у двох номінаціях: U 15, та U 17. В номінації U 15 – з рахунком 3:0 була зарахована технічна перемога  команді ФК Гостомель над білоцерківською «Россю», яка спізнилася…