В Гостомелі відбулася презентації книги професора Івана Куроченка

4 місяці тому Газета Гостомеля 0

17 лютого в залі засідань Гостомельської селищної ради відбулася презентації книги заслуженого працівника фізичної культури і спорту, почесного професора ДПУ Івана Куроченка «Організація фізичної культури і спорту в об’єднаних територіальних громадах». Видання книги було здійснено за підтримки Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка.

У вступному слові до презентації Юрій Прилипко зазначив що для досягнення успіхів в спорті потрібно дуже багато тренуватися. А для того щоб тренування приносили результат, потрібно створювати відповідні умови.

Іван Куроченко подякував голові Гостомельської громади за підтримку видання книги, відмітивши що підтримка спорту з боку Юрія Ілліча ведеться постійно вже багато років. Автор книги акцентував увагу на те, що зараз для громад дуже важливо мати посібник як організувати процес розвитку спорту. Треба знати на що опиратися, від чого відштовхуватися, де брати фінансові ресурси, яка існує законодавча база тощо.

Треба вчити не лише дітей, а й батьків. Прочитавши, треба діяти. І це головне. Мова навіть не про великий спорт. Чи можна створити потужну армію без фізично та психологічно здорових вояків? А підняти економіку без здорових трудових ресурсів. Висновки напрошуються самі собою.

Для організаційного забезпечення й написана та видана ця книга. Треба щоби кожен на своєму місці дбав про здоров’я нації. Нехай підростаюче покоління займається самореалізацією в спорті. А завдання дорослих полягає в організації процесу та наданні всебічної підтримки.

Подяку автору книги висловили присутні на презентації голова Київського обласного відділення НОК України Ігор Малинський, голова Всеукраїнської профспілки спортсменів Сергій Бизов, начальник обласного комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки Анатолій Ільченко та призер Олімпійських ігор-2016 Валерій Андрєйцєв.

На завершення презентації усі бажаючи мали змогу отримати екземпляр книги з автографом автора.