Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

4 місяці тому Газета Гостомеля 0

15 лютого в Гостомелі біля пам’ятника загиблим в Афганістані землякам Володимиру Радченку та Анатолію Чайці відбувся жалобний мітинг на який зібралися ветерани бойових дій, керівництво територіальної громади, представники громадськості. До пам’ятника лягли живі квіти від селищної влади та ветеранського осередку.

Цього дня, коли 33 роки тому війська колишнього СССР покинули межі Афганістану, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

Не потрібна нам війна на землі Афганістану забрала життя мешканців Гостомеля Анатолія Чайки та Володимира Радченка. Ще десять колишніх учасників війни на афганській землі відійшли в інших світ вже в мирний час. Серед них і бойовий офіцер, голова осередку УСВА Іса Асадулович Курамагомедов.

У тій чужій війні загинуло 15 051 наших військовиків та цивільних. Ще 417 пропали без вісті. Понад 50 тисяч осіб отримали поранення.

Загалом число бойових втрат з боку Радянського Союзу на територіях інших держав у період з 1945 по 1991 роки становить понад шістнадцять тисяч військових. Точне число загиблих невідоме до нашого часу. Вічна їм пам’ять.