Гостомельські комунальники не злякалися крижаної стихії

5 місяців тому Газета Гостомеля 0

Днями до нас завітала така зимова негода як ожеледиця. Та гостомельські комунальники прийняли виклик стихії не розгубившись. Провели роботи з посипання вулиць піщано-сольовою сумішшю, очищали від льоду доріжки та майданчики.

За словами начальника управління ЖКГ Гостомельської селищної ради:

«Для контратаки ожеледиці ми задіяли 9 одиниць техніки й підняли всіх працівників УЖКГ «Гостомель», щоб пошвидше ліквідувати наслідки негоди й попередити травматичні випадки. До цього непередбачуваного сезону ми підготувалися заздалегідь. Маємо вдосталь технічних сумішей, в повному обсязі запаси паливно-мастильних матеріалів, спеціалізовану техніку. Також уклали відповідні договори з підрядними організаціями стосовно того, коли у нас не вистачатиме власних механізмів. Зокрема з ДСНС, бригадою швидкого реагування НГУ на випадок масштабних викликів зимового періоду. Ми готові також реагувати на повідомлення жителів громади, коли є якісь не локалізовані від наслідків стихії вулиці. Звертайтеся за телефоном гарячої лінії 098-041-44-14. Стосовно проблем, завданих негодою на прибудинкових територіях — це сфера діяльності УЖКГ «Гостомель», на інших ділянках «Благозеленбуду».

Сергій Клевчук нагадав, що згідно Правил благоустрою поблизу закладів торгівлі, організацій, офісів – прибирання мають забезпечувати їхні керівники або власники.