Ініціативу мешканців Горенки підтримано: в селі буде новий парк

5 місяців тому Газета Гостомеля 0

Селищна влада підтримала звернення громадян села Горенки стосовно створення рекреаційної та паркової зони відпочинку на вулиці Лісній 5. Про це повідомила заступниця селищного голови ГСР Наталія Новікова.

Як ми повідомляли раніше, у ГСР була створена робоча групи у складі першого заступника селищного голови Владислава Мовчана, заступниці селищного голови Наталії Новікової, старостині Горенки Тетяни Шепелєвої, , начальниці відділу культури селищної ради Катерини Павленко та депутатки Тетяни Ведмеденко.

«Ми детально вивчили звернення жителів нашої громади, – розповіла пані Наталія – виїхали на місце щоб оцінили саму територію, що планується під рекреаційну зону. Місце яке обрали Горенки, повністю відповідає всім вимогам для таких об’єктів. Тому члени робочої групи одностайно підтримали включення до Проекту бюджету на наступний рік коштів для створення такого багатофункціонального скверу. Це буде зона відпочинку для всіх жителів села, з дитячими куточками, та майданчиками де будуть проводитися культурно-мистецькі заходи. В цьому сенсі ми вже маємо позитивний досвід зі створення парку «Щасливий», який відразу став улюбленим місцем відпочинку гостей та жителів нашої громади. Не сумніваюся, що таку ж популярність матиме і сквер у Горенці», зазначила заступниця селищного голови ГСР пані Наталія Новікова.