Стартувало голосування за проєкти громадського бюджету-2021

6 місяців тому Газета Гостомеля 0

З 6 грудня стартувало голосування за проєкти громадського бюджету гостомельської громади. Наразі запропоновано 22 проєкти на загальну суму 3 678 533 грн.

Серед проєктів сучасний кабінет математики, видання книги про селище, спортмайданчик та багато іншого цікаво.

Зокрема, під номером 19 пропонується реалізація проєкту, що дозволить використовувати сучасне обладнання під час підготовки дітей до предметних олімпіад, конкурсів з трудового навчання і технологій. Понад 1000 здобувачів освіти Ліцею №1 зможуть використовувати це обладнання на уроках цих предметів, що дасть додаткові можливості для кращого вивчення предмету обслуговуючої праці і технологій, для підготовки до участі з предметних олімпіад.

Під номером 22 пропонується впровадження дитячого центру робототехніки, як сучасного напрямку освіти, що робить навчання креативним і цікавим, це унікальна можливість просто і доступно вивчати складні речі. Ми прагнемо щоб діти мали змогу правильно зорієнтуватися в цифровому суспільстві, свідомо обрали для себе професійну кар’єру. Маючи доступне якісне обладнання, дитячий центр, побудує креативне якісне сучасне навчання для дітей Гостомеля.

У проєкті №24 Дитячий центр пропонує курси 3D моделювання. На них діти дізнаються про особливості графіки і оволодіють її створенням. Курси дають можливість отримати навички в найкоротший термін і стати цінним фахівцем. Маючи доступне якісне обладнання, дитячий центр побудує креативне якісне сучасне навчання для дітей нашої громади.

Долучайтесь, обирайте проєкт та підтримуйте. Проголосувати можна лише резидентам Гостомельської громади.

За матеріалами офіційного вебсайту ГСР.