Відбулося друге засідання шістнадцятої сесії ГСР

4 тижні тому Газета Гостомеля 0

Депутати ухвалили рішення стосовно технічних питань летовища ДП «Антонов».

Внесено зміни до положень, а саме: про порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів культури; змін до статуту комунального закладу «Гостомельська мистецька школа» Гостомельської селищної ради; до комплексної програми розвитку культури та мистецтва на 2021-2025 роки відділу культури Гостомельської селищної ради, до рішення Гостомельської селищної ради № 583-10-VIII від 22.06.2021 року «Про затвердження Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також типових договорів про встановлення земельного сервітуту.

Було ухвалено звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо соціально-економічного захисту громадян України під час проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. та справедливу тарифікацію опалення та постачання гарячої води.

Депутати затвердили ухвали стосовно прийняття до комунальної власності Гостомельської селищної територіальної громади частин нежитлових приміщень в селищі Гостомель та про передачу майна з балансу комунального підприємства «Благозеленбуд» на баланс комунального підприємства «Гостомельтепловодопостачання».

За інформацією офіційного сайту ГСР