Провідний бізнес-стратег дав високу оцінку інвестможливостям Гостомельської громади

7 місяців тому Газета Гостомеля 0

На засіданні минулої сесії ГСР мав слово Генрі Штеренберг – бізнес-стратег, практикуючий підприємець з 25-річним досвідом роботи в США, володар ступеня MBA, фахівець у галузі міжнародних інвестицій та торгівлі.

За його словами, Гостомель має широкі можливості для створення індустріального парку з кількох виробництв, в яких буде створено додаткове середовище для проживання персоналу, який залучатимуть з місцевих жителів та всіх бажаючих. На найближчу перспективу фахівець бачить створення у нас виробництва з високотехнологічного скла для будівництва, а також інших матеріалів для цієї галузі.

Великі можливості пан Штеренберг покладає й на розвиток міжнародної логістики, співпраці з летовищем ДП «Антонов».

Для довідки.

З 1 січня 2020 року в Україні почало працювати відгалуження світової комерційної компанії World Trade Center (Світовий центр торгівлі), яка об’єднує в одну мережу представництва в 90 країнах і 238 містах. Організація запроваджує нові стандарти взаємодії між українським бізнесом та іноземними інвесторами.

Світовий центр торгівлі – це приватна торгово-промислова палата, яка сприяє обміну товарами, технологіями, інструментами ведення бізнесу для членів спільноти. Початок роботи WTC в Україні має стимулювати надходження інвестицій. Плани компанії більш, чим амбіційні: захід в Україну понад 5000 іноземних компаній у найближчі два роки. Гостомель вже з’явився на мапі цієї організації.