Представниця Гостомеля візьме участь у фінальному відборі на Дитяче Євробачення-2021

2 місяці тому Газета Гостомеля 0

Юна співачка з Гостомеля Єлизавета Петрук потрапила до фіналу національного відбору на конкурс Дитяче Євробачення-2021. Сам конкурс відбудеться у Парижі 19 грудня.

14-річна Єлизавета Петрук живе в Гостомелі. З 11 років займається вокалом. Неодноразова володарка гран-прі багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів. Ліза потрапила до фіналу з піснею «The Spirit of Music» Софії Іванько, з якою Софія представляла Україну у 2019 році на Дитячому Євробаченні.

Загалом на участь у національному відборі на Дитяче Євробачення-2021 надійшло 118 заявок, які були опрацьовані відповідно до умов конкурсу. До фіналу дійшли вісім учасників з авторськими піснями та четверо учасників, які переспівали пісні попередніх учасників Дитячого Євробачення.

Переможця Національного відбору на Дитяче Євробачення-2021 визначать під час телеконцерту 23 жовтня.  Телеканал UA: Культура проведе фінал у форматі телевізійного концерту. Долю фіналістів будуть вирішувати професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.


Наші найкращі вітання Лізі, побажання перемогти у фіналі та гідно представити Україні на ДитячомуЕвробаченні-2021!