Свято першого дзвоника у Гостомельській громаді

3 місяці тому Газета Гостомеля 0

Перший день навчального року у Гостомелі

Перший день осені дав старт новому навчальному року. Цей день знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

А цього року навчальні заклади очікувані шкільні автобуси. «Згодом будуть розписані маршрути, дорога до країни знань стане комфортнішою. Я ж зі свого боку усім кращим учням гарантую щорічні премії, а випускникам путівки на море»,— під час привітання школярів наголосив очільник громади Юрій Прилипко, дякуючи за співпрацю депутатському корпусу ГСР.
Відвідуючи начальні заклади громади, селищний голова вітаючи батьків і педагогів наголошував: “Саме на ваших плечах лежить відповідальність за виховання здорової та освіченої молоді, яка в майбутньому буде розвивати та зміцнювати нашу державу і нашу громаду. Бажаю вам мудрості, терпіння, творчого натхнення у справі навчання і виховання наших дітей, нашого майбутнього. Від усієї громади дякую освітянам та батькам за підготовку навчальних закладів громади до нового навчального року”.
До привітань з Днем знань також долучилися заступники селищного голови Владислав Мовчан, Наталія Новікова та Борис Каплонов.

Країна знань в Гостомельській СТГ, представлена двома ліцеями та гімназіями, а також початковими школами цьогоріч значно поповниться першокласниками, тільки в ліцеї №1 відкрито 8 перших класів! Проєкти відкриття нових навчальних корпусів вже опрацьовано, а в ліцеї №2 залито фундамент та оновлено харчоблок. Тож перший рік роботи в форматі СТГ, яка тільки набирає обертів, вже має чіткі орієнтири на розвиток навчальної бази.

То ж щасливої дороги знань, наші школярі!