Депутат клав «болт» на погорільців

8 місяців тому Газета Гостомеля 0

Депутат Гостомельської селищної раз Юрій Марчук в черговий раз (усі вже збилися з рахунку його епатажних вчинків) шокував публіку. На минулій сесії селищної ради розглядалося питання надання матеріальної допомоги погорільцям.

Селищний голова Юрій Прилипко запропонував надати допомогу в сумі 100 000 гривень кожній з двох родин, які лишилися без даху над головою. Здавалося, святе діло, хто ж проти допомогти людям в біді. Та ось почав дерти руку «слуга» Юрій Марчук і кричати, що досить буде ста тисяч на обидві родини. По 50 000 тисяч на кожну сім’ю, себто.

Звідки в депутата така «жалість» він не міг пояснити. Твердив як той папуга: п’ятдесят, п’ятдесят, п’ятдесят»… Підбивав інших депутатів не голосувавати за рішення про допомогу.

І йому таки дещо вдалося. Врешті-решт депутати проголосували за 75 000 гривень допомоги на кожну родину. Як влучно зазначили колеги з «Пульсу» «погорільцям нині кожна копійка на вартість долару. А тут виходить, що завдяки «жалісливому» депутату Марчуку кожна родина втратила по двадцять п’ять тисяч гривень». Ось така от арифметика.

В Інтернеті можна багато почитати про цього депутата з Гостомеля. Зокрема, й про його витівку перед продавчинею в магазині. Як бачимо, тепер цей депутат провернув подібне тільки вже в більших масштабах: з двома родинами погорільців.