27 квітня відбулося засідання шостої сесії Гостомельлської селищної ради

1 рік тому Газета Гостомеля 0

У порядку денному розглядалося понад тридцять питань, що стосувалися основних аспектів життєдіяльності громади.

Відтак, депутати ухвалили рішення про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік». Затвердили низку програм місцевого значення на 2021-2025. Зокрема, комплексну програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – щаслива дитина».

Ухвалено рішення про надання матеріальної допомоги, Програму компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Гостомельської селищної територіальної громади на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021 рік.

Затверджено Положення проведення конкурсу на посаду керівників навчальних закладів та інклюзивного ресурсного центру, Порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів культури, Порядок призначення на посаду керівників комунальних закладів культури, Положення про уповноважену особу та порядок проведення закупівель уповноваженою особою у Гостомельській селищній раді.

Ухвалено рішення про передачу матеріальних цінностей (об’єктів благоустрою) на баланс КП «Благозеленбуд».

Розглянуто питання врегулювання земельних відносин та звернення до Київської міської державної адміністрації щодо проведення трамвайної колії до території Гостомельської ОТГ.