Проєкт «Мріємо та діємо» у Гостомелі

1 місяць тому Газета Гостомеля 0

У Гостомелі почала працювати робоча група з реалізації молодіжного проєкту «Мріємо та діємо».

Бажаєте мати власний молодіжний простір, де можна буде реалізувати безліч крутих молодіжних ініціатив: від студій з вивчення іноземних мов до креативних проєктів організації дозвілля, розвитку спорту, мистецьких ідей. Реєструйся в проєкті «МолодьТуТ» за посиланням: http://docs.google.com/forms/d/1cT6IizaHw27ioplRZttHAafZ7FpBKH7vU8BsavkkrrM/edit
Якщо Вас зацікавила можливість стати зодчим власних ідей в молодіжному просторі приходьте 25 січня на 15:00 в актову залу ЦТДЮІ.

Мета програми – підтримка більш якісної участі молоді в економічно успішному, толерантному та активному громадському житті країни через надання молоді можливостей, знань та навичок для реалізації свого потенціалу, створення стійкого сприятливого середовища для молоді, віком 10-35 років

Розширення економічних можливостей для молоді 2. Підвищення залученості молоді до громадського життя 3. Збільшення поваги до цінностей плюралізму та різноманіття 4. Формування молодіжної політики на основі даних та досліджень Мета програми – підтримка більш якісної учасоті молоді в економічно успішному, толерантному та активному громадському житті країни через надання молоді можливостей, знань та навичок для реалізації свого потенціалу, створення стійкого сприятливого середовища для молоді.

Мотивувати молодь брати участь у житті громади через формування нових моделей поведінки, відповідального громадянства та соціальних звичок.

Підвищення толерантності та соціальної згуртованості. Досягнути усвідомлення себе як громадян, які мають силу впливати на добробут громади та держави у цілому та досягати спільного блага.