Центральна виборча комісія здійснить перерахунок результатів виборів у Гостомелі

1 рік тому Газета Гостомеля 0

Остаточні результати виборів у Гостомельській ОТГ буде встановлювати Центральна виборча комісія. Увечері, 29 грудня представники ЦВК почали виїмку виборчої документації в Гостомельській територіальній виборчій комісії.

Це сталося після того, як вже новий склад Гостомельської ТВК своїми діями (точніше бездіяльністю) показав, що має намір і надалі порушувати Закон та присягу за прикладом своїх попередників.

На цей раз реакція ЦВК не забарилася. І вже на третій день бездіяльності Гостомельської ТВК, повноваження останьої були припинені з формулюванням грубого порушення законодавства і присяги ії членами. Бучанську РТВК зобов’язано не пізніше 20-ї години 1 січня 2021 року сформувати новий склад Гостомельської ТВК.

Коли представники вищої виборчої комісії прибули до Гостомеля, вони в черговий раз побачили зачинені двері ТВК. Довело в присутності поліції силоміць відчиняти і двері, і сейфи для вилучення документації. Маємо надію, що востаннє.

ЦВК самостійно здійснить перерахунок і встановить результати виборів. А на гостомельських рахувальників чекає кримінальний суд, який і дасть належну оцінку їх діям та призначить міру покарання.