Рейтинг довіри українців: чинний президент та його партія залишаються на перших позиціях

10 місяців тому Газета Гостомеля 0

Рік що минає видався складним для України та українців. Життя в умовах світової пандемії, нестабільна політична та економічна ситуація. Місцеві вибори, які не обійшлися без гарячих скандалів. Все це вплинуло на політичні уподобання співвітчизників.

Соціологічна компанія «Рейтинг» провела в середині грудня опитування на предмет політичних симпатій українців.

Згідно цього опитування, якби вибори відбулися найближчої неділі перемогу б здобув чинний президент Володимир Зеленський з 26,5 відсотками підтримки. Конкуренцію у другому турі йому б знову склав Петро Порошенко з 14,3 відсотками голосів. З тих, хто визначився з вибором голосували б так: Ю.Бойко – 10,1%, Ю.Тимошенко – 9,8%, В.Медведчук – 7,7%, В.Гройсман – 6,4%, І.Смешко – 6,0%, Д.Разумков – 4,1%, О.Ляшко – 3,6%. Рейтинг інших кандидатів не більше 3%.

Рейтинг проходження партій до парламенту наступний:
лідером також залишається пропрезидентська партія «Слуга народу», яку готові підтримати 21,1% серед тих, хто визначився з вибором. За партію «Опозиційна платформа – За життя» готові проголосувати 17,3%, партію «Європейська солідарність» – 15,2%, партію «Батьківщина» – 10,9%. Ці партії проходять до парламенту.

Поза парламентським бортом лишаються поки що інші партії. Зокрема, по 4,8% виборців підтримали б Радикальну партію та партію «Українська стратегія Гройсмана», 4,3% – партію «За майбутнє», 3,8% – партію «Сила і честь», 3,5% – «Голос», по 3,4% – партію Шарія та ВО «Свобода», 3,3% – УДАР Віталія Кличка. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

За матеріалами інтернет-видань