Попередження від поліції

5 місяців тому Газета Гостомеля 0

Поліція Києво-Святошинського району попереджає про погіршення погодних умов.

В осінньо-зимовий період водіям та пішоходам потрібно бути особливо уважними на дорозі та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

З метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки, нагадуємо водіям – суворо дотримуватися встановлених правил та враховувати погодні умови.

Будьте пильними за кермом, не здійснюйте різки маневри, обирайте безпечну швидкість руху, уникайте різкого гальмування, дотримуйтесь інтервалу та дистанції, обережно рухайтесь на спусках і підйомах, не забувайте вмикати ближнє світло фар, користуйтесь пасками безпеки.

Пішоходи, пам’ятайте!

• Рухаючись тротуаром не поспішайте, не біжіть, можете підсковзнутися і впасти.
• Під час переходу дороги будьте особливо пильними. Переходьте її лише на переході й уважно придивляйтеся, щоб не було поблизу машини. Починайте рухатися, коли транспортні засоби вже зупинилися.
• Ніколи не перебігайте дорогу, навіть коли немає транспортних засобів, бо по слизькій дорозі бігти особливо небезпечно.
• Коли чекаєте на зупинці громадський транспорт, ніколи не ставайте на край тротуару, тому що можете послизнутися самі чи ненароком хтось може штовхнути вас, і ви потрапите під колеса.
• Не варто закривати собі огляд капюшоном.

Шановні друзі! Будьте уважними і обережними на дорозі. Ваша безпека, в першу чергу, залежить від вас самих!

Інформація надана Києво-Святошинським
відділом ГУНП у Київській області