Коментар адвоката стосовно останнього судового рішення у справі оскарження дій Гостомельської ТВК

2 роки тому Газета Гостомеля 0
«Досягнуто ще одного позитивного результату по справі за нашим позовом до Гостомельської селищної територіальної виборчої комісії Київської області!

Нагадаю, що по цій справі за рішенням Київського окружного адміністративного суду, залишеного без змін постановою суду апеляційної інстанції був скасований протокол Гостомельської ТВК про встановлення результатів виборів депутатів Гостомельської селищної ради Київської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі, що відбулись 25 жовтня 2020 року та зобов’язано Гостомельску ТВК здійснити повторний підрахунок голосів виборців.

Гостомельська ТВК очікувано для нас вирішила для себе рішення суду не виконувати, а просто прийняти новий протокол про встановлення результатів виборів, який буде аналогічним тому, що вже був скасований судом.

Вже протягом десяти днів група осіб, зацікавлених у збереженні сфальсифікованих результатів виборів, робить все для того, щоб ТВК не здійснювала повторний підрахунок голосів. У суді представник ТВК обгрунтовує свою позицію тим, що члени ТВК “устали”, а тому виконувати рішення суду та проводити повторний підрахунок голосів вони не збираються.

Для того щоб популярно пояснити Гостомельскій ТВК на мові закону, як саме необхідно виконувати резолютивну частину рішення суду, за нашою заявою Київський окружний адміністративний суд виніс ухвалу якою встановив спосіб і порядок виконання цього рішення.

Відтепер ігнорувати рішення суду у Гостомельскої ТВК не вийде, тим паче кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду ще ніхто не відміняв.

P.S. Якби Гостомельська ТВК здійснювала свою діяльність виключно у порядок та спосіб, який встановлений Виборчим кодексом України, то ця історія вже би давно закінчилась. Але ж ні. Відтепер Гостомельска ТВК буде пожинати плоди від своїх протиправних дій та рішень, та здійснювати повторний підрахунок голосів виборців, іншого шляху у них вже немає».

Джерело: сторінка @Сергей Русаков в мережі Фейсбук.