Озера: впевнений погляд в краще майбутнє

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Село Озера. Географічна карта України має п’ять населених пунктів з такою назвою. Один з них належить до території новоствореної Гостомельської об’єднаної територіальної громади. Близько тисячі мешканців. Кілька працюючих підприємств (таке в наш час рідко можна зустріти в сільській місцевості). Сорок кілометрів відстані автошляхом до Києва.

Чим живе зараз село? Чи бачать люди перспективу на найближче майбутнє? Наші кореспонденти поспілкувалися з Вадимом Мартиновим, який останні п’ять років очолює Озерянську сільську раду.

«У своїй роботи ми робимо усе можливе для покращення життя односельчан. Наразі є багато планів. Є пропозиції. Ми добре розуміємо, що за рік-два щось грандіозне зробити не вдасться. Наразі, основною задачею є збереження того, що вже маємо. І подальший розвиток.

Ось для прикладу школа. В кожному перспективному селі (а Озера належать саме до таких) є школа. Не хочу вихвалятися, але може переконатись яким ми зробили ремонт і зовні і в середині. Інакше й бути не могло. Бо школа – це стержень. А молодь – це наше майбутнє. Є молодь, то й буде майбутнє», – резюмує пан Вадим.

Прямуємо на шкільне подвір’я, заходимо до середини і бачимо, що є чим пишатися. Просторі теплі навчальні кімнати. Все добре обладнано для проведення навчального процесу. Видно, що при кожній нагоді, навіть у карантинні часи, тут не сидять склавши руки. Щось полагодять та підремонтують.

До розмови долучається директор школи Віктор Духота:

«На мою думку потрібно приділяти більше уваги освітній галузі. Піклуємося про школу, отримаємо гарне майбутнє. Я дуже хотів би щоби в нашій школі, нарешті, збудували новий спортзал.

З цього питання говорив з нашим новообраним головою ОТГ Юрієм Іллічем Прилипком. Він пообіцяв, що до кінця цього року буде готова проектна документація на добудову спортивного залу та спортмайданчиків. А з нового року вже почнемо будівельні роботи».

Запорукою виконання намічених планів буде бюджет новоствореної об’єднаної територіальної громади, зазначає директор Озерянської школи.

А щодо кращого майбутнього Озер в складі Гостомельської ОТГ, то тут і голова і директор школи сумнівів не мають. Майбутнє буде добрим. Тут працюють і будуть працювати для того щоби люди були щасливими.