Міжнародний день людей похилого віку

3 тижні тому Газета Гостомеля 0

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні, цього дня ще й відзначають День ветерана. За міжнародною класифікацією, до категорії похилого віку потрапляють особи які досягли 65 років. У світі таких людей понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. За даними Держкомстату України, у нас кожен 5 мешканець – це особа похилого віку. Шоста частина людей похилого віку – це самотні люди, та половина із них потребує допомоги у повсякденному житті.

Гостомель можна назвати селищем довгожителів, бо тут проживає близько 20-и людей, яким понад 90 років. Серед них, двоє учасників Другої світової війни: Петро Тарасович Червоний і Євдокія Каленківна Грачова. У Центрі творчості дітей та юнацтва викладає уроки духової музики 95-річний Почесний громадянин Гостомеля Леонід Антонович Мальчевський. У селищного голови Юрія Прилипка особливо трепетне ставлення до ветеранів, про яких він згадує не тільки під час урочистостей, але й повсякчас переймається їх проблемами. Через це і осередок Червоного Хреста, який залишився без державної підтримки, отримав нову прописку в нашому селищі. І за  ініціативи Юрія Прилипка значно збільшено матеріальну допомогу на лікування, що виділяється на засіданнях виконкому й засіданнях сесій ГСР.

Напередодні особливої дати селищний голова закликав згадати знайомих і рідних з когорти ветеранів, і не забувати про них і в буденному житті.   

Від усього серця вітаємо вас дорогі наші ветерани та люди похилого віку! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди світиться родинний вогник та зігріває вас любов’ю.