Земельні ділянки отримали захисники Батьківщини

6 місяців тому Газета Гостомеля 0

160 учасників бойових дій отримали земельні ділянки для індивідуального будівництва. Відповідне рішення ухвалила сьогодні Гостомельська селищна рада.

Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук селищний голова Юрій Прилипко.

«Щойно звершилося!
160 учасників бойових дій отримали дозволи на оформлення земельних ділянок!
За це проголосували депутати Гостомельської селищної ради. Хлопці, я радію разом з вами – це наш спільний успіх! Жоден регіон України, навіть близько, не може похвалитися подібним результатом. І це найменше чим ми можемо віддячити вам за ваш подвиг. Попереду ще гори роботи і ми маємо зробити її разом. Щоб там не було, хто б там чого не вигадував – я завжди на вашому боці і ви це знаєте. Слава Україні!», – так прокоментував подію Юрій Прилипко.

Нагадаємо, це не перший випадок в селищі, коли земельні ділянки отримують учасники бойових дій. В попередні роки, також, не лишали без уваги учасників АТО-ООС та війни в Афганістані.

Сьогоднішнє виділення земельним ділянок стало самим масштабним. Це відбулося, завдяки плідній співпраці влади селища та організацій, яку об’єднують учасників бойових дій. Гарний приклад для інших міст та селищ, що й казати.