«Живи і працюй в Гостомелі» – це реально!

3 місяці тому Газета Гостомеля 0

Жити і працювати в межах свого населеного пункту мрія багатьох. Не витрачати час та нерви в заторах на автошляхах – прагнення кожного. Проте, далеко не кожному вдається цього досягти. На заваді можуть стати і відсутність вакансії за фахом, і низький рівень зарплати та ще багато чого.

Гостомеляцям і в цьому пощастило. В нашому селищі діє програма «Живи і працюй в Гостомелі». Зі слів першого заступника селищного голови Дмитра Абрамчука, вона була започаткована з ініціативи Юрія Прилипка. А метою є діалог та співпраця з підприємствами, які розташовані в Гостомелі. Як результат – пріорітетне працевлаштування гостомельців саме в селищі.

Варто було поставити мету і заглибитися в проблему, як виявилося, що не варто шукати свого щастя десь там на столичних просторах. У Гостомелі досить підприємств, які можуть запропонувати і цікаву роботу, і конкурентну зарплату. Для прикладу: державне підприємство «Антонов».

Тут потрібні фахівці не лише зі сфери авіації, але й десятків інших професій – перекладач, електрозварювальник та інші. Рівень зарплат пропонують конкурентний.

«Ветропак Гостомельський склозавод» пропонує посади інженерам, слюсарям та токарям. Ця компанія є однією з провідних на ринку європейських скловиробників. Тому, сумлінним працівникам гарантована своєчасна висока зарплатня плюс достойний соціальний пакет.

Торгівельна мережа «Фора» теж активно представлена в Гостомелі. На роботу запрошують вантажників, касирів та охоронців. До речі, саме завдяки програмі «Живи і працюй в Гостомелі», близько 200 наших односельчан отримали робочі місця в супермаркеті, «Сіті маркет», який відкрився у травні цього року.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Верді» спеціалізується на виготовленні меблів та виробів з каміння. Тут чекають на столяра та охоронців.

Вакансія юриста відкрита в комунальному підприємстві «Гостомельінвестбуд».

«Фора, «Верді», «Гостомельінвестбуд» це підприємства, які з’явилися в нашому селищі не так давно. І сталося це завдяки співпраці бізнесу та керівництва селища.

Тож, хто хоче працювати поблизу дому, більше часу приділяти родині, а менше заторам на дорозі, знайте, що робота і зарплата поряд є. Потрібне лише бажання її шукати.