Гостомельська ОТГ затверджена на рівні Кабінету Міністрів

3 місяці тому Газета Гостомеля 0

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план території Київської області. Про це стало відомо сьогодні. Серед громад значиться і ОТГ з центром у Гостомелі.

Нагадаємо, про створення власної громади мешканці Гостомеля, Горенки та Озер дійшли згоди ще п’ять років тому, в 2015 році. Та на жаль, затвердження ОТГ і призначення перших виборів завадили амбіції та суб’єктивні інтереси певних осіб з боку колишньої влади міста Ірпінь. Тепер вибори відбудуться в останню неділю жовтня цього року.

Про затвердження Гостомельської ОТГ повідомив на своїй Фейсбук-сторінці й селищний голова Юрій Прилипко:

«Як вже офіційно відомо, сьогодні Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план території Київської області. В ньому присутня Гостомельська ОТГ.

Це фінал спільної копіткої роботи над подальшим розвитком громад. Водночас, маю зазначити, що деякі люди з амбіціями політиків, можуть сприйняти це як старт передвиборчої кампанії. У цій кампанії вони не обиратимуть методів досягнення мети.

Це не старт кампанії, а лише початок етапу нової роботи з розвитку нашої громади. Тому усі старання облити наше селище інформаційним брудом і вигадками приречені на провал. Ця інформаційна полова не варта ресурсів вкладених у неї. Потрібні не вигадки, а робота заради змін.

Наше селище зараз показує один з найкращих темпів розвитку по області. І зупинятися на досягнутому не будемо. Оцінку нашій роботі нададуть на виборах восени люди. І тільки вони.

Ще раз хочу закликати усіх до взаємоповаги та розуміння».