Юрій Прилипко: «800 000 гривень на ремонт інфекційного відділення у Бучі від гостомельського ПрАТ «Ветропак»

6 місяців тому Газета Гостомеля 0

На ремонт інфекційного відділення розташована у місті Буча і обслуговує навколишні міста і селища гостомельське підприємство ПрАТ «Ветропак» виділило 800 000 гривен. Про це повідомив гостомельський голова у мережі Фейсбук:
«Складні часи зараз переживає країна і світ. Як ніколи потрібна згуртованість для дій проти пандемії. На жаль, наш регіон має проблему з інфекційним відділенням лікарні. Наразі спільними зусиллями навколишніх міст та селищ ремонтується приміщення інфекційного відділення, яке розташоване в місті Буча та входить в наш Госпітальний округ.

Вдячний директору ПрАТ «Гостомельський завод «Ветропак» Павлу Анатолійовичу Приньку за підтримку ініціативи щодо виділення коштів на ремонт відділення.
Кошти в сумі 800 000 гривен будуть використані на ремонт мережі вентиляції інфекційного відділення.
Вдячний за вияв соціальної відповідальної позиції підприємства у такий непростий час», – зазначив Гостомельській селищний голова.

Нагадаємо, питання капітального ремонту інфекційного відділення у Бучі стало актуальним на цьому тижні. Коли стало зрозуміло, що масштаби світової пандемії поширюються й на нашу країну.