Демонтаж одного з незаконно встановлених МАФів перетворився на суцільні пригоди

3 місяці тому Газета Гостомеля 0

В Гостомелі тривають роботи з усунення незаконно встановленої реклами та малих архітектурних форм. Про це вже неодноразово повідомлялося. Переважна більшість власників МАФів та бордів нормально зреагували на приписи та демонтаж. Чого не скажеш про власника незаконно встановленого МАФу-кафе по вулиці Свято-Покровська екс-депутата селищної ради Олега Мамчура.

Після винесення рішення виконкому ГСР 14.02.2020 р. про демонтаж МАФу Олег Мамчур добровільно не демонтував свою споруду у вигляді залізного вагончика.

5 березня МАФ було демонтовано працівниками КП «УЖКГ «Гостомель». Олег Мамчур почав смішити громадськість вигадками «про політичний тиск» та іншими подібними нісенітницями.

По-справжньому стало смішно, коли о 12-й годині ночі цей вагончик опинився на …заплаві річки Ірпінь в однойменному сусідньому місті. Усю ніч та ранок його не могли встановити так, щоб він стояв не хитаючись. Раптово з’явилися дозвільні документи в яких цей вагончик з кафе перетворився в «об’єкт зберігання зелених саджанців». Громадськість в соцмережах запитувала, спостерігаючи ці дивацтва (дуже схоже на нездорові фантазії) чи не змінився вслід за погодою й календар? Може перше квітня на календарі?

Нагадуємо, рішення виконкому ГСР від 14.02.2020 р. (на фото) буде виконуватись й надалі.