Юрій Прилипко разом з депутатами та мешканцями відстоювали Гостомельську ОТГ

2 місяці тому Газета Гостомеля 0

Зранку, 30 січня, на сесії міської ради Ірпеня прибули представники гостомельської громади. Причиною такої активності стало внесення до порядку денної сесії питання про звернення до Верховної Ради стосовно змін територіального устрою Київської області.

У цьому зверненні народних депутатів просять не допустити прийняття переходу селища Гостомель та села Озера до складу Києво-Святошинського району, що створює певні перешкоди на шляху до створення Гостомельської ОТГ.

На сесії виступив селищний голова Юрій Прилипко, якій навів приклади того, як Ірпінь не виконує свої обіцянки стосовно Гостомеля, при тому що підприємства селища є основним донором бюджету регіону.

Далі Юрій Прилипко запропонував усім присутнім в залі, хто підтримує створення ОТГ підняти руки. Відсотків сімдесят п’ять відгукнулися на його пропозицію.

Попри неоднозначність ситуації головуючий на засіданні в.о. Ірпінського міського голови А. Літвінов становить на голосування проект постанови. Система голосування зависає не показуючи результатів.

Це зовсім не заважає Андрію Літвінову оголосити повторне голосування. На табло висвітилася цифра 20. Рішення вважається прийнятим. Проте, головуючий категорично відмовляється показати хто з депутатів як саме голосував. Існує підозра, що «за» порахували голоси тих депутатів, хто «за» зовсім не голосував. Відома давня формула: «Не завжди рахують саме так, як голосували». З цього приводу найближчим часом буде подано звернення до прокуратури та поліції.

Проти волі гостомельської громади виступала більшість депутатів міської ради Ірпеня, а також депутат ІМР від селища Наталія Смолянчук, яка категорично відмовилася озвучувати свою позицію стосовно Гостомельської ОТГ. Риторичне питання: чи потрібні селищу такі «представники народу»? «Слугами народу» їх назвати точно не можна.

Як там не було воля громади є і ОТГ буде створена. Попри усі вигадані перешкоди на шляху волі мешканців Гостомеля, Горенки, Мощуна та Озер.