16 січня відбулося засідання чергової п’ятдесят дев’ятої сесії ГСР

6 місяців тому Газета Гостомеля 0

Депутати проголосували за позбавлення повноважень депутатки Ольги Смолянчук, яку Ірпінський міський суд своїм рішенням від 06 листопада 2019 року визнав винним у скоєнні правопорушення пов’язаного з корупцією.

Далі депутатський корпус проголосував рішення «Про бюджет селища Гостомель на 2020 рік». Нагадаємо, через неконструктивну позицію попереднього голови бюджетної комісії селищної ради Олега Мамчура, бюджет за минулий 2019 рік було проголосовано лише наприкінці березня місяця.

Для більш дієвого впливу й взаємодію влади та громади зменшено поріг для подання електронних петицій з 300 до 150. Представниця громадської організації з розвитку локальних демократій Вікторія Злолотухіна ознайомила всіх присутніх на сесії з інструментарієм впливу громади на рішення влади, наголосивши, що впровадження таких форм взаємодії впливатиме на інвестиційну привабливість громад в роботі з іноземними партнерами.

Заслухано та ухвалено рішення стосовно питань будівництва, земельних відносин та щодо звернень громадян про надання матеріальної допомоги.

Депутати дали згоду на призначення нового заступника селищного голови. Ним став Фальковський Віктор Антонович.