Сумна звістка: загинув боєць Національної гвардії Сергій Михальчук

4 місяці тому Газета Гостомеля 0

Про це стало відомо зі Фейсбук-сторінки бригади швидкого реагування Національної гвардії України, яка дислокована у Гостомелі.

«Сумна звістка з фронту… Учора в результаті артилерійського обстрілу наших позицій російська міна забрала життя нашого воїна. Під час вибуху 21-річний нацгвардієць, сержант Сергій Михальчук прийняв на себе основну кількість уламків, прикривши своїм тілом побратима. Не зважаючи на юний вік, Сергій Михальчук гідно бився з російсько-терористичним окупантом і загинув у бою, як справжній воїн. Він продемонстрував найвищий прояв бойового братерства, віддавши своє життя за побратима. Наша Бригада завжди пам’ятатиме його героїчний вчинок, а терористи отримають жорстку відплату за пролиту кров нашого воїна.

За проявлений героїзм Сергія Михальчука буде представлено до високої державної нагороди. Уся Бригада висловлює свої найщиріші співчуття батькам, друзям та близьким нашого побратима», – повідомляється на Фейсбук-сторінці Бригади швидкого реагування Національної гвардії України 3018.