Проект постанови щодо входження Гостомеля до Києво-Святошинського району

7 місяців тому Газета Гостомеля 0

Народні депутати України розробили та подали проект постанови зміну адміністративних меж Київської області. Нам зокрема передбачено змінити межі Києво-Святошинського району Київської області, збільшивши його територію на 5500,0 гектара земель за рахунок передачі до його складу 3799,2 гектара земель Гостомельської селищної ради та 1700,8 гектара земель Озерської сільської ради Бородянського району Київської області, затвердити територію Києво-Святошинського району загальною площею 78000,0 гектара, затвердити територію Бородянського району загальною площею 91699,2 гектара та територію Ірпінської міської ради загальною площею 9000,8 гектара.

Ця законодавча ініціатива відкриє додаткові шляхи для пришвидшення призначення ЦВК перших виборів до Гостомельської ОТГ.

Авторами постанови є народні депутати Людмила Буймістер, Артем Дубнов та Андрій Клочко. Проект документи з’явився як відповідь на звернення Гостомельського селищного голови, який проводить співпрацюю з народними депутатами в рамках своєї роботи.