Успіхів нашим скловиробникам: сьогодні їхне свято

9 місяців тому Газета Гостомеля 0

19 листопада в країні відзначається день працівника скловиробної галузі. Найкращі вітання працівникам, які обрали сферою своєї діяльності таку необхідну для людства професію!

Нижче коротка розповідь про розташований в Гостомелі ПрАТ «Ветропак».

ПрАТ “Ветропак Гостомельський склозавод” має більше ніж 100-річний досвід виробництва скляної тари. Історія заводу починається в 1912 році й продовжується до нашого часу. На сьогоднішній день – це сучасне підприємство, яке має у своєму розпорядженні новітнє обладнання та висококваліфікований персонал. Підприємство є одним з найбільших в країні постачальників ринку скляної тари.

Починаючи з 2006 року завод належить до європейської групи компаній Vetropack, підприємства яких знаходяться на території таких держав, як Італія, Швейцарія, Австрія, Чехія, Хорватія та Словаччина. На технологічних лініях встановлені автомати контролю виробництва, для того щоб продукція заводу відповіла міжнародному стандарту якості й мінімізувала ймовірність потрапляння на ринок бракованого чи неякісного товару.

За добу три скловарні печі та вісім машинних ліній забезпечують продуктивність близько 840 тонн скломаси, з яких найбільше 380 тонн припадає на зелене скло, 240 та 220 тон на коричневе і біле відповідно. Також крім цих традиційних кольорів завод випускає скляні вироби інших відтінків.

Наразі керівником гостомельського «Ветропаку» є Павло Принко. На заводі працює близько 650 працівників. Сума чистого прибутку підприємства за минулий 2018 рік склала 1 400, 5 млн гривень.