Набережна Ірпеня за гроші Гостомеля

8 місяців тому Газета Гостомеля 1

У суботу відбулося відкриття другої частини нової набережної в місті Ірпінь. На цьому відкритті людей було небагато. Що власне відповідає нинішньому рейтингу команди партії «Нові обличчя».

Та нам здається, що людей має приходити на набережну більше. Особливо з Гостомеля. Зараз пояснимо чому.

Якщо подивитися на суми витрачені на другу чергу набережної легко нараховуємо щось біля тридцяти семи мільйонів. Сума, звісно не мала. А от звідки вона взялася в ірпінському бюджеті? Невже з пайової участі забудовників? Так вони ії або не платять взагалі, або виконаними роботами зараховують. Може з працюючих в Ірпені підприємств? Так давно вже немає таких. Тоді, звідки ж такі гроші?

А ось звідки. З наведеної діаграми видно, що середній відсоток коштів, отриманих бюджетом селища від працюючих в Гостомелі підприємств (вибачте за трохи каламбур) в середньому не перевищував за ці роки …шість відсотків. Тобто, бюджет формувався за рахунок Гостомеля. Останній при формуванні видатків на розвиток, просто, банально обділяли.

А ці бюджетні кошти витрачалися на різні набережні, стели, альтанки у місті Ірпінь тощо. І аж ніяк не на потрібну для селища Гостомель інфраструктуру.

Так от, шановні гостомельчани. Коли чуєте про такі нові відкриття в сусідньому, поки що керівному для нас місті, сміливо приходьте і користуйтеся тими об’єктами відпочинку. Бо вони зроблені, головним чином, за ваші гроші – гроші, які отримав бюджет Ірпеня саме від нашого селища.