Про Гостомель на сесії в Ірпені не згадали

9 місяців тому Газета Гостомеля 0

На порядок денний чергової сесії Ірпінської міської ради, який було оприлюднене заздалегідь на офіційному сайті ІМР, пунктом 9 значилося питання про розгляд петиції «щодо розміщення школи в Центрі творчості для дітей та юнацтва у селищі Гостомель, частину якого незаконно займає Гостомельська селищна рада та ії виконавчий комітет».

Постановка питання досить дивна. Селищна рада законно арендує частину приміщення, яке перебуває на балансі відділу освіти ІМР. У випадку примусового виселення органу місцевого самоврядування, тисячі людей зіткнуться з проблемами вирішення питань адміністративного характеру. І ці проблеми, явно, не буде вирішувати нинішня ірпінська влада.

Але сталося дещо інакше. О десятій годині депутати ІМР почали отримувати порядок денний, який раптово дуже «схуд». І включав у себе лише сім питань. Про наше селище там не згадувалося.

Мабуть, таке сталося з причини сьогоднішньої зміни влади в місті Ірпінь. Анастасія Попсуй оголосила про своє бажання залишити посаду секретаря міської ради. Задовольнивши бажання А. Попсуй, депутати обрали новим секретарем Андрія Літвінова.

Так як в місті, вже більше року вакантна посада міського голови, а вибори нового не призначають, то пан Літвінов за своєю посадою секретаря міської ради автоматично стає виконуючим обов’язки міського голови.

А стосовно школи, варто зазначити наступне: як тільки Гостомель отримає можливість розпоряджатись коштами бюджету, які надходять від працюючих тут підприємств, почнуться роботи з побудови нової школи. Коли ії збудують не виникатиме спекулятивних питань, на зразок «селищну раду треба виселити, а школу заселити». Бо такі постановки питання, це не більше ніж спекуляції декого з осіб, які уявили себе «політиками-господарниками».