Чим живе сьогодні КП «УЖКГ «Гостомель» – розмова з керівником

5 місяців тому Газета Гостомеля 0

Вже місяць, як на посаді директора КП «УЖКГ «Гостомель» перебуває Дмитро Биченков. Про поточну роботу підприємства та про те, якими бачить подальші перспективи його керівник спілкувався з ним наш кореспондент.

– Дмитре Володимировичу, скільки зараз працівників працює в УЖКГ «Гостомель» і чи відчувається брак кадрів?

– На сьогодні у нас працює близько дев’яносто працівників. Дехто з людей звільняється, водночас, приходять й нові працівники. На даний час є потреба в кваліфікованих кадрах. Потрібні електрики, слюсарі-ремонтники, фахівці з будівництва. Також, чекаємо на тих, хто виявить бажання працювати двірником.

До наших працівників є вимоги дисциплінованості, відповідальності за свою ділянку роботи та вміння працювати з людьми. Зі свого боку ми гарантуємо своєчасну виплату заробітної плати. Зазначу, що минулого місяця оплата працівникам збільшена на двадцять відсотків. Плюс, ті працівники, які були задіяні у підготовці до святкування дня селища, отримають спеціальну премію.

– У вас, напевно, широке коло роботи підприємства?

– Згідно статуту КП ми займаємося прибиранням сміття, висадженням та обслуговуванням зелених насаджень, знесенням сухих дерев, утриманням кладовища. На нашому обслуговуванні перебуває 60 будинків в селищі.

Займаємося й освітленням. Ось нещодавно з’явилися нову сучасні ліхтарі по вулиці Бучанське шосе.

Маємо й плани розширити діяльність. Зокрема, зробити відділ з надання ритуальних послуг. Бо поки що, ми займаємося лише наданням дозволів на поховання та підтримкою належного санітарного стану кладовищ.

– Що б Ви хотіли найперше сказати людям – споживачам послуг підприємства, яке в народі продовжують за старою традицією, називати Жек?

– Зараз багато мешканців не заключили договорів на вивезення твердих побутових відходів. Дуже бажано, щоби люди проявляли більшу свідомість. Бо саме від кількості договорів ми можемо планувати нашу роботу. Саме за умови своєчасної і повної проплати наших послуг ми можемо швидко вивозити сміття.