525 років відзначив 14 жовтня древній Гостомель

9 місяців тому Газета Гостомеля 0

Цього погожого сонячного дня було чотири свята. То ж і настрій був відповідний.

Як зазначив в офіційній частині святкування селищний голова Юрій Прилипко: «Гостомель має славні традиції. Нам поталанило відзначати іменини в такий день. Це свято усіх, хто тут народився або приїхав сюди, щоби лишитися назавжди».

Привітати селище прибули гості. Серед них делегації з міст-побратимів Очакова та Ришнува (Румунія), перший заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський, заступник Ірпінського міського голови Марія Попруга, в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш, Ворзельський селищний голова Лариса Федорук, представники Горенки, Озер.

Були вшановані учасники АТО (цього дня відкрили меморіал на Алеї Героїв) та почесні мешканці селища, серед яких Петро Червоний, Валентина Осецька, Анатолій Кириченко, Наталія Семко та інші.

Згадали й про бійців частини Національної Гвардії дислокованої у селищі. Не лишилися без вітань й спортсмени та молоді таланти.

Загалом, свято пройшло емоційно на позитиві. Гостомель зараз переживає часи створення власної територіальної громади.

Також, триває його реконструкція: щодня оновлюються дороги. Об’єкти інфраструктури, пам’ятки історії. Це теж наклало позитивний відбиток і додало радісних відчутів.