12 жовтня минає два роки з дня відкриття ЦНАП

9 місяців тому Газета Гостомеля 0

Саме тоді, у жовтні 2017 року Гостомель став першим селищем в країні який отримав такий сучасний центр адмінпослуг. Реалізація такого проекту стала можливою за співпраці з програмою «U-LEAD з Європою».

За 2 роки роботи колективу під керівництвом Олексія Литвина по консультацією та отриманням послуг до Центру звернулось більше 20 тисяч мешканців.

Найбільше звернень (6250) стосуються питань реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання. Далі йдуть: земельні відносини – 2500 звернень, державна реєстрація речових прав – 2250, містобудування та архітектура – 530, благоустрій – 300, матеріальна допомога – 110, квартирний облік – 26. Крім того співробітниками Центру надано більше 10000 консультацій. За цими цифрами стоять години зекономленого часу громадян, швидке та прозоре вирішення питань людей. За досвідом до Гостомеля приїжджали представники сусідніх селищ.

У найближчих планах гостомельського ЦНАПу, зокрема й запровадження послуг видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду закордон, встановлення електронної системи керування чергою прийому відвідувачів.