Про Почесного громадянина селища Гостомель до Дня людей похилого віку

8 місяців тому Газета Гостомеля 0

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

У Гостомелі мешкає 95-літній, Почесний громадянин селища Леонід Антонович Мальчевський, викладач духової музики ЦТДЮІ. Всього ж, кому за 90, у Гостомелі понад 20 осіб. Вітаємо довгожителів і всіх ветеранів селища, міцного здоров`я і благополуччя! Ви пережили війну і розруху й відбудовували країну, Ваш приклад життєвої стійкості й сумлінності є прикладом для поколінь.

У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояли, зробили найбільший внесок у розгром німецького фашизму. Цього не маємо забувати.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини, не просто як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

За матеріалами вебсайту Гостомельської селищної ради