Відбулося засідання виконавчого комітету

8 місяців тому Газета Гостомеля 0

30 вересня на засіданні виконкому Гостомельської селищної ради було розглянуто ряд питань порядку денного. Зокрема, про підготовку проекту бюджету селища Гостомель на 2020 рік та прогноз бюджету селища на термін 2021-2022 роки; про затвердження проектно-кошторисної документації на ремонтні роботи; виділення коштів на виплату одноразової матеріальної допомоги; питання відділу містобудування та архітектури.

Затверджено детальний план території, що пройшов процедуру громадських слухань 26 вересня. Планується зведення кварталу житлової забудови з об`єктами громадського призначення, спорудження ДНЗ і початкової школи на 280 місць, поліклінічного відділення. Також, а житловому кварталі отримають квартири громадяни пільгових категорій: АТОвці, ветерани-учасники локальних війн, родина загиблого на війні військовослужбовця.

На засіданні ухвалили подання відділу контролю благоустрою стосовно розміщення зовнішньої реклами суб’єктами підприємницької діяльності, а також бригади швидкого реагування Національної гвардії.

Позитивно проголосовано рішення щодо проведення ярмарку з нагоди Дня селища 12-14 жовтня, визначено місце: від перехрестя в районі Свято-Покровської та Бучанського шосе.