Гостомельський селищний голова заявив про свій вихід зі складу Ірпінського міськвиконкому

7 місяців тому Газета Гостомеля 0

Юрій Прилипко заявив у вівторок, 24 вересня, на черговому засіданні Ірпінського міськвиконкому про свій вихід зі складу виконавчого органу Ірпінської міськради. Про це відразу після засідання виконкому повідомив сайт «Зоря Приірпіння».

За словами Юрія Прилипка, причиною такого його рішення стало відсутність порозуміння з нинішнього владою міста Ірпінь:

«У нас немає порозуміння з Ірпінською владою, – сказав Юрій Прилипко. – З цього приводу хочу навести кілька прикладів, що в нас робиться. Карплюк до свого ЖК «Авіатор» тягне дорогу. Відремонтували дороги, які у нас в Гостомелі навіть не числяться. Плешко разом із Наталією Смолянчук (депутати ІМР – ред.) вирішили прокласти тротуар. Тільки не до школи, а до під’їзду Смолянчук. Кажу Максиму Плешку: «Що це за справи? До школи ходить дві тисячі людей, а до під’їзду – 15 людей». Він мені відповідає: «Так вона ж депутат». То й що з цього?.. Захлюпаний також депутат… У центрі Гостомеля є вулиці, по яких ходять сотні людей. Але там дорога не робиться. Я не розумію, чому такий підхід? Це просто маразм! Пайову участь Карплюк дозволяє не платити. Так далі не може бути! Я виходжу зі складу вашого виконкому! До побачення! Бувайте здорові!».

 

Згодом, Юрій Прилипко пояснив своє сьогоднішнє рішення й на персональній сторінці в мережі Фейсбук:

«Сьогодні заявив про своє рішення покинути склад виконкому Ірпінської міської ради. Зробив такий крок після тривалих спроб налагодити конструктивний діалог і співпрацю з нинішньою владою міста Ірпінь.

На жаль, співпраці не вийшло. Бюджет, який наповнюється коштами нашого селища, успішно освоюють. Гостомель, при цьому, обминають стороною. За таких умов, я не бачу потреби знаходитися у складі виконкому ІМР.

Вихід з цієї ситуації відомий: наша Гостомельська об’єднана територіальна громада. Впевнений, що процес з ії остаточного утворення, буде позитивно завершений вже найближчим часом».

Юрій Прилипко залишив залу засідань виконкому зі словами: «За декілька тижнів ми остаточно від’єднаємося від Ірпеня». Тут з такою позицією важко не погодитися. Бо процес остаточного створення Гостомельської ОТГ явно затягнувся. І вина у такому затягуванні, зовсім не гостомельчан.