19 вересня відбулося засідання чергової 55-ї сесії ГСР

9 місяців тому Газета Гостомеля 0

Депутати розглянули та схвалили рішення щодо зміни до бюджету селища на поточний рік, питання земельної сфери, надання допомоги соціально незахищеним громадянам.

Розглянуто й інші питання життєдіяльності селища. Зокрема, створення тимчасової комісії з вивчення проблем пов’язаних з перенапругою трансформатора енергопостачання по вулиці Черняхівського, про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, про передання школі номер тринадцять майна, яке було придбано за рахунок коштів цільової програми «Громадський бюджет селища Гостомель», депутати погодили питання про надання ТОВ «СІГМА СОЛЮШНЗ» земельної ділянки площею 0,1821 га по вул. Остромирській, 34 в селищі Гостомель в оренду терміном на 7 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для обслуговування існуючого приміщення сховища овочевої бази в зв’язку з купівлею нерухомого майна.

Також, питання порядку денного стосовно безоплатного прийняття на баланс Гостомельської селищної ради з балансу виконавчого комітету Ірпінської міської ради фактичних витрат з капітальних видатках реконструкції об’єктів благоустрою із подальшою передачею їх до КП «УЖКГ «Гостомель» погоджено з формулюванням «звернутися до ІМР із претензією на виконання робіт».