Чергова сесія Гостомельської селищної ради

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Засідання чергової сесії Гостомельської селищної відбулося увечері, 25 липня. Нагадаємо, що засідання тричі переносилося через брак кворуму (неявку декого з депутатів на засідання).

Сесія пройшла бурхливо. Ряд депутатів по декілька раз намагалися створити безлад через надумані ними питання. Головуючому Юрію Прилипко доводилося вмовляти людей заспокоїтись.

Попри такі дії, були прийняти усі рішення порядку денного.

Зокрема, прийнято рішення надати дозвіл розробити детальний план території на земельній ділянці, де буде побудований житловий будинок (у цьому будинку 50 квартир отримають учасники бойових дій на сході країни та учасники бойових дій на території інших держав).

Внесено зміни до селищного бюджету стосовно капітального ремонту доріг та тротуарів. Це стосується вулиць Свято-Покровська, Ярова, Дніпровська та Пушкіна. На вулицях Лісова та Нова з’являться нові дитячі майданчики. Також, прийнято рішення про перерозподіл коштів громадського бюджету.

Ухвалено угоду про партнерські стосунки селища Гостомель з румунським містом Ришнов. Прийнято інші важливі для життєдіяльності селища рішення.