Новини з Київської облдержадміністрації

1 рік тому Газета Гостомеля 0

Згідно з Указом Президента України від 11.06.2019 № 382/2019 обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) тимчасово покладено на В’ячеслава Кучера.

В’ячеслав Анатолійович Кучер народився 30.08. 1975 р. у Севастополі. У 1998 р. з відзнакою закінчив Херсонський державний педінститут за спеціальністю «Фізика» (магістр фізики), у 2004 р. – Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (магістр держуправління). Трудову діяльність розпочав у педагогічній сфері на Херсонщині: учителем фізики в с. Щасливому, потім – директором школи в с. Ювілейному Цюрупинського (нині Олешківського) району. У 2004 р. призначений на посаду головного спеціаліста Фонду держмайна України. Має понад 10 років стажу держслужби, переважно на керівних посадах як місцевого рівня, так і центральних органів виконавчої влади. У 2006 – 2010 рр. – депутат Києво-Святошинської райради. З 2017 р. заступник голови – керівник апарату КОДА, з 2018 р. – заступник голови КОДА.

«Хочу подякувати за довіру Президенту України та Кабінету Міністрів України. Сподіваюсь на плідну співпрацю та підтримку депутатів Київської обласної ради, а також місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування всіх рівнів для розвитку Київщини», написав новий очільник області на своїй Facebook-сторінці.

Учора, 12 червня, щойно приступивши до виконання обов’язків голови КОДА, В’ячеслав Кучер провів низку нарад. Зокрема, відбулась нарада з представниками силових структур області, а саме прокуратури, поліції, фіскальної служби, надзвичайних ситуацій та облвійськомату.

За матеріалами «Зорі Приірпіння»