Офіційна інформація про скликання засідання сесії

10 місяців тому Газета Гостомеля 0

20 червня поточного року відбудеться пленарне засідання чергової п’ятдесят третьої сесії Гостомельської селищної ради. Про це інформує вебсайт ГСР.

Подаємо нижче порядок денний засідання:

1. Про внесення змін до рішення ГСР №753-47-\/ІІ від 15.111.2018 р. «Про надання згоди на розміщення пункту тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги Комунального закладу Київської обласної ради «Київській обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та надання в оренду комунального майна територіальної громади селища Гостомель по вулиці Свято-Покровська,109»

2. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №772-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2019 рік»

3. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік

*(щодо Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель)

*(щодо Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також Типових договорів про встановлення земельного сервітуту)

*(щодо порядку розміщення зовнішньої реклами та визначення розміру плати за користування місцями, які перебувають у комунальній власності та надаються розповсюджувачам зовнішньої реклами для розташування спеціальних конструкцій в с. Гостомель (нова редакція))

*(Правила розміщення та утримання малих архітектурних форм та тимчасових споруд торговельного, побутового , соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території селища Гостомель )

4.Про прийняття в комунальну власність територіальної громади с. Гостомель зовнішніх та внутрішніх електромереж житлового будинку по вул.Остромирська,67

5. Про внесення змін до Статуту КП «УЖКГ «Гостомель»

6. Про продовження дії строку контракту директора КП «ГОСТОМЕЛЬ ЖИТЛОІНВЕСТ» Дубас В.В. із Гостомельською селищною радою

7. Про врегулювання земельних відносин

8. Про розгляд звернень та заяв, протоколів постійних депутатських комісій

Початок: 10:00.
Місце проведення: актова зала ЦТДЮ.