Цирк «міньйонів» перед селищною радою Гостомеля

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Вимоги безкоштовного кілограму ковбаси. Одногодинний робочий день. Кожній дитині по електросамокату, а на додачу ще й по великій м’якій іграшці. І це не повний перелік чудернацьких вимог, які озвучили «міньйони» вранці перед Гостомельською селищною радою.

До гармидеру долучилися й ряд депутатів селищної ради, робочий день яких давно вже становить 0 годин на день. Живуть вони за рахунок зовсім інших доходів, мають чималі статки.

Це так знайшла своє продовження «акція» підтримки звільненого за невиконання посадових обов’язків (простіше кажучи, за неробство й нехлюйство) керівника «УЖКГ «Гостомель» Віталія Пустовалова.

Багатьом присутнім від такого шоу стало смішно. Не смішно тільки для переважної більшості гостомельчан, бо з-за того, що ЖЕК не працює вже понад тиждень, селище починає потопати у смітті!

Панове-організатори «театральних дійств» перед селищною радою. Краще витрачати вашу енергію, яка накопичується від постійного неробства, кошти, отримані з ваших земельних і бюджетних оборудок (про це буде окремо і детальніше) на більш конструктивні для нашого селища цілі.