Звільнень в «УЖКГ «Гостомель» більше не буде

10 місяців тому Газета Гостомеля 0

Чутки про те, що колектив КП «УЖКГ «Гостомель» чекають звільнення не відповідають дійсності. Про це написав на своїй персональній сторінці у мережі Facebook Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко.

«Звільнення з займаної посади директора КП Віктора Пустовалова стало закономірний наслідком результату службової перевірки його посадової діяльності. Ця перевірка виявила багато фактів систематичного невиконання ним своїх посадових обов’язків. Його звільнення це факт, що відбувся, і я не буду змінювати своє рішення попри спроби тиску на мене.

Селищна рада вже звернулася до контрольних органів стосовно повної перевірки та аудиту підприємства. І скоро ми матимемо повну картину результатів господарювання В.Пустовалова та інформацію про нинішні наявні ресурси та можливості роботи КП.

Водночас, хочу запевнити усіх працівників «УЖКГ «Гостомель», що чутки про якісь можливі подальші звільнення працівників – це не білшь ніж чутки та провокаційні вигадки. Усі працівники, що сумлінно працюють, безумовно залишаться працювати й надалі. Я добре знаю, яка тяжка робота наших комунальників. Завжди з повагою відношуся до вас.

Вірю, що ви не будете піддаватися на провокації тих, хто своєю «роботою» завів підприємство у сьогоднішній ненайкращий стан. Ще раз дякую за вашу роботу, увагу і розуміння».

Як відомо, звільнений наприкінці травня за систематичне невиконання посадових обов’язків начальник КП «УЖКГ «Гостомель» В.Пустовалов намагається повернутися на посаду застосовуючи, зокрема, методи блокування роботи комунального підприємства.