Юрій Прилипко закликав не проводити мітинг під ЦВК

1 рік тому Газета Гостомеля 0

Юрій Прилипко зі своєї сторінки у мережі Facebook закликав не проводити 15 травня мітинг під ЦВК. Повний текст звернення Юрія Прилипка:

«Шановна громадо! Хочу звернутися до вас.

Як відомо, на завтра 15 травня наші мешканці запланували акцію протесту під ЦВК стосовно ситуації, що склалася з призначенням виборів у нашій громаді.

Сьогодні я провів зустріч з головою Центральної виборчої комісії Тетяною Сліпачук, заступником голови ЦВК Олегом Конопольським, головою Київської ОДА Олександром Терещуком. З усіма посадовими особами ми зійшлися на тому, що процес призначення перших виборів у Гостомельській ОТГ має відбуватися виключно в законодавчому полі.

Керівникам ЦВК та КОДА відомо про проблеми з призначенням перших виборів у нашій ОТГ. Поважаю волю наших громадян, проте, вважаю за необхідне утриматися, поки що, від акцій протесту, треба дати можливість закінчити роботу робочій групі з питання створення Гостомельської ОТГ, яка продовжує працювати у складі представників Гостомельської селищної ради, ЦВК, Київської облдержадміністрації, Київської облради та Верховної Ради. Такою є моя особиста думка.»