Чергова сесія в Гостомелі

1 рік тому Газета Гостомеля 0

16 травня відбудеться пленарне засідання чергової п’ятдесят другої сесії Гостомельської селищної ради. Подаємо проєт порядку денного засідання (за матеріалами сайту селищної ради).

1.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»

2.Про надання матеріальної допомоги

3.Про розгляд звернення гр. Крушельницького В.С. та гр. Рубана О.П. щодо зарахування понесених фактичних втрат з реконструкції існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад за адресою: вул. Свято – Покровська,73 –є сел. Гостомель Київської обл. за рахунок коштів пайової участі.

4.Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №777-48-VІI від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Гостомельської селищної ради на 2019 рік

(щодо Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель)

(щодо Положення про земельний сервітут та порядок визначення плати за землю при встановленні земельного сервітуту, а також Типових договорів про встановлення земельного сервітуту)

5.Про затвердження програми місцевого значення селища Гостомель на 2019 рік. «Програма оздоровлення та відпочинку дітей селища Гостомель на 2019 рік

6.Про звільнення та призначення на посаду керівника КП «Гостомельські інформаційні технології»

7.Про врегулювання земельних відносин

8.Розгляд звернень та заяв.