Знову до питання призначення виборів в Гостомельській ОТГ

3 роки тому Газета Гостомеля 0

30 червня призначені вибори в 5 новостворенних ОТГ Київської області . Гостомель знову не потрапив до числа «обраних».

ЦВК знову пішов «своїм шляхом». І в чергове не призначив вибори.

Як стало відомо, перешкодою до оголошення виборів стала теза: «Гостомель має вийти з підпорядкування Ірпеня і увійти до Києво-Святошинського району. Тоді, коли не буде адміністративних перешкод, можна буде оголошувати вибори». Чомусь ніхто вперто не бачить інші ОТГ, створені на базі декількох адміністративних одиниць.

Селищний голова Юрій Прилипко так прокоментував подію: «Ви знаєте, якби Ірпінь залишав 50 відсотків з суми, яку наше селище вносить до ірпінського міського бюджету, то можливо, ми б не прагнули створити свою громаду.

На цей час Гостомель має або почав створювати усю необхідну інфраструктуру, яка потрібна для створення громади. А саме: 25-ти кілометрову зону для обслуговування навколишніх сіл, три станції швидкої допомоги, поліклініку, школи, дошкільні заклади. На території реально створеної ОТГ, є бюджетоутворюючі підприємства: склозавод, злітно-посадочна смуга «Антонова» завод «Ліптон» та інші. Ми в кращих позиціях на старті розвитку ніж інші громади. Зверніть увагу, Буча в 2006 році від’єднавшись від Ірпеня отримала потужній стимул до розвитку. І ним скористалася. Чим ми гірші»?

Найголовніше те, що абсолютна більшість мешканців селищ і сел поблизу Гостомеля підтримує створення ОТГ. І це самий головний фактор. Гостомельська громада відбудеться. Шкода тільки, що пізно. Могла б відбутися ще раніше. Ще з часу свого фактичного створення влітку 2015 року.