Розпочато прийом проектів громадського бюджету на 2020 рік

1 рік тому Газета Гостомеля 0

З 1 березня по 14 квітня проекти партиципаторного (громадського) бюджету прийматимуться у паперовому вигляді у робочі години (перший поверх селищної ради, ЦНАП) або в електронному варіанті (відправляти на електрону пошту sel-rada@ukr.net).

Кожен небайдужий мешканець Гостомеля може розробити і подати проект стосовно покращення різних сфер селищної інфраструктури.

Наступний етап з 15 квітня по 19 травня передбачатиме аналіз поданих проектів бюджету працівниками виконавчого органу селищної ради. Далі, відбуватиметься голосування мешканців селища за проекти (10-18 вересня).

Загальна сума партиципаторного (громадського) бюджету становить 1 000 000 гривень. Проекти подаються у двох категоріях: І категорія (малі) – проекти до 50 тис.грн.; ІІ категорія (великіІ) – проекти від 50 тис. до 100 тис. Загальний розрахунок становить 600 000 на великі і 400 000 на малі проекти.

Ті проекти, які знайдуть підтримку в громадян будуть включені до проекту бюджету на 2020 рік і будуть реалізовані в наступному році.

Програма «Громадський бюджет Гостомеля» була прийнята до виконання минулого 2018 року. Вже є проекти, які почалися реалізовуватися на практиці (безпечні пішохідні переходи, алея Козацької слави, дитячі майданчики та ін.).