Відбувся баскетбольний турнір пам’яті Федора Верстюка

2 роки тому Газета Гостомеля 0

Перший баскетбольний турнір IDT-Basket-2019 був присвяченій пам’яті колишнього директора гостомельської школи Федора Степановича Верстюка.

Федору Степановичу випало очолити школу у непрості післявоєнні роки. За його керівництва було здійснено добудову шкільного корпусу. Тепер у цьому приміщенні розташовано селищну раду і Центр творчості для дітей і юнацтва.

Онук Федора Степановича Сергій Верстюк так прокоментував подію: «Відчуття якнайкращі. Можливо, можна було організувати на більш високому рівні. Але…якщо об‘єктивно, то вийшло класно! Такої боротьби у виконанні 8 команд я не бачив вже років 20(з моїх шкільних часів). Коли бачиш, як діти грають в баскетбол з максимальною віддачею і блиском в очах, розумієш, що все зроблено правильно. Всім миру і спортивного азарту! Наступний турнір буде ще кращим! Дуже вдячний за допомогу в організації та проведенні турніру Гергало В., Захлюпаному В.М, Коморному С., Нікітіну М.А, Федоровій О., Отуоньє Д., Бродовському Я. та всім, кого не назвав, але хто зробив це маленьке свято спорту можливим. Як бальзам на душу, cтарша команда(10-11клас) нашої школи виграла золото, а молодша(8-9класи) зайняла 6-е місце! Отже є перспективи й Гостомель ще пишатиметься своїми баскетболістами».

Від себе додамо, що наше селища має чимало прикладів перемог наших спортсменів у багатьох видах спорту. Тож, сподіваємося, скоро ми почнемо пишатися й нашими баскетболістами.