Порядок денний 50-ї сесії ГСР

1 рік тому Газета Гостомеля 0

Як уже повідомлялося, 1 березня відбудеться чергова 50-а сесія Гостомельської селищної ради. Пропонуємо до вашої уваги порядок денний сесійного засідання.

1. 48-VII від 20.12.2018 року «Про бюджет селища Гостомель на 2019 рік»

2. Про виділення матеріальної допомоги

3. Про розгляд звернення гр. Матюшенко С.В. щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (повідомлення про початок будівництва Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №771-житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по вул. Вереснева,22)

4. Про розгляд звернення ПП «ІРПІНЬСІНТЕЗ» щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель (по об’єкту цілісний майновий комплекс вул. Чкалова, 43 (по зведеному кошторисному розрахунку))

5. Про розгляд звернення ФОП Сукало О.А. щодо укладення договору про залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури, що здаються в експлуатацію, на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища Гостомель ( по об’єкту вул. Свято – Покровська, 9-В (будівництво магазину) (по зведеному кошторисному розрахунку))

6. Про затвердження протоколів засідання конкурсної комісії по розгляду питання надання в оренду комунального майна

7. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Гостомельської селищної ради

8. Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради №701-42-VII від 03.09.2018 року «Про делегування комунальному підприємству «Гостомель Житлоінвест» Гостомельської селищної ради повноважень замовника на будівництво нової дороги»

9. Про врегулювання земельних відносин

– Про розгляд протоколів постійних депутатських комісій , звернень та заяв

– Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради «Про встановлення ставок транспортного податку в сел. Гостомель від 21.01.2016 р. №67-04-VІI»(проект на обговорення)

– Про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в сел. Гостомель від 17.01.2015 р. №959-52-VI»( проект на обговорення)

Різне.