З ювілеєм привітали Почесну громадянку Гостомеля Лідію Осецьку

1 рік тому Газета Гостомеля 0

Поважну ювілейну дату відзначила Почесна громадянка селища Гостомель, вчителька з багаторічним педагогічним стажем Лідія Трохимівна Осецька.

Цими днями Лідії Трохимівні виповнилося вісімдесят років. Майже 50 років вона працювала на педагогічний ниві вчителем іноземної мови в тринадцятій школі селища. Виховала не одне покоління учнів. Стояла у витоків Центру учнівської молоді Гостомеля та народного хору «Криниця». Створила програму етнографічного гуртка «Спадщина».

Лідія Трохимівна Осецька нагороджена почесного нагородою «Відмінник освіти України» (2003 р.). Рішенням селищної ради їй присвоєно звання «Почесний громадянин селища Гостомель».

До вітань ювілярці долучився й селищний голова Юрій Прилипко:

«Сьогодні хочу привітати з ювілеєм, 80-річчям від Дня народження, Вчителя з Великої літери і мудрого наставника молоді, Почесного громадянина Гостомеля, Лідію Трохимівну Осецьку.

Нехай тепло спогадів учнів про Вашу невтомну роботу на освітній ниві завжди квітне в душі весною і найсвітлішими почуттями. Вам притаманні мудрість, розсудливість, толерантність. Професіоналізм та активна життєва позиція, Ви здобули заслужений авторитет і повагу у нашому селищі. Нехай цей День буде багато теплих спогадів і квітів. Бажаємо Вам міцного здоров’я й невичерпного оптимізму на многая літа» –- зазначив Юрій Прилипко на своїй сторінці в мережі Facebook.